تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

فروشگاه الپا

مرجع دانلود کتاب الکترونیک 20 درصد از مبلغ خرید شما صرف کمک به زلزله زدگان میشود...


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

برچسب های مهم

پیوند ها

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 146
  • بازدید دیروز : 200
  • بازدید کل : 221669

گنجهای تروا


گنجهای تروا

"در این کتاب، داستانی آمریکایی درباره تلاش‌های خستگی‌ناپذیر مردی در جهت تحقّق رؤیاها و آروزهایش درج شده است. «هاینریش شیلی‌مان»، مرد میانسال آلمانی که شیفته داستان‌های «هومر» و فرهنگ یونانی است، با دختری از سرزمین رؤیاهایش که بسیار از او جوان‌تر است به نام «وفیا» ازدواج می‌كند. آن‌ها بلافاصله پس از مراسم ازدواج به دنبال یافتن شهر «تروا» و اثبات وجود این شهر در طول تاریخ، عازم سفر می‌شوند. «شیلی‌مان» و «سوفیا» برای دستیابی به حقیقت، رنج‌های بسیاری را بر خود هموار کرده و پس از تلاش بسیار، سرانجام مجوّز حفّاری در منطقه مورد نظر خود در کشور ترکیه را به دست می‌آورند. آن‌ها پس از چندین سال تلاش و حفّاری و به دست آوردن اشیای باستانی فراوان، بالاخره می‌توانند به دنیا ثابت کنند که «تروا» تنها یک افسانه تراویده از ذهن «هومر» نیست، بلکه واقعاً وجود داشته، جنگی در آن در گرفته به آتش کشیده شده و سرانجام ویران و متروک گردیده و «هومر» یاد آن را در اذهان تا ابد زنده نگه داشته است."


مبلغ قابل پرداخت 18,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 334

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

  • عامه پسند
  • جنایت و مکافات
  • خاطرات پس از مرگ
  • جوانی بر باد رفته
  • روانکاو

در نظر داشته باشید که بانک ملی ایران پرداخت های زیر 5000 تومان را انجام نمیدهد و باید برای مبالغ کمتر از این مقدار از سایر بانک ها استفاده کنید...